50 %
Заштеда 325 ден

Организер за Седиште

325 ден

Ултра практичен организатор за седиште за чување и складирање на аксесоарите.

На залиха

Опис

Иновативно решение за складирање на сите предмети во вашиот автомобил, секогаш на вистинското место и на дофат на рака!

Исклучително практичен организатор со џебови , кој со леснотија може да го поставите на задната страна на вашето автомобилско седиште.

Организер кој се поставува на задниот дел од седиштето во автомобилот, погоден за поставување на таблет, мобилен телефон, држач за за термос или чаша, како и преграда за чадор и сите останати предмети.

Во организерот може да поставите буквално се.

Организерот е изработен од неткаен материјал кој лесно се склопува и може да се пере на рака.
Универзална големина која е погодна за прикачување на седиштето на секој тип на автомобил.
Заборавете го нередот на задното седиште и чувствувајте се удобно во својот автомобил, истовремено пружајќи комфорт на патниците од задната клупа или вашите деца

Одличен производ кој значително ќе ви ги олесни долгото возење, посебно кога патувате цела фамилија на одмор.

Организерот е достапен во 2 бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка, во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Цената е за 1 организер.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This