Аркопал Чинија за главно јадење (24 см)

139 ден

Парма луксем.

Нема на залиха

Опис

Аркопална чинија со елегантна декорација за служење на главно јадење со дијаметар 24 см.

1 коментар за Аркопал Чинија за главно јадење (24 см)

 1. zemrita

  dobardan kako mozam da narucam i dali go nosite vo kuqa

  • Центури ДООЕЛ

   Да носиме до куќа.
   Јавете се на 071 308 777 или пратете ни фејсбук порака да се договориме околу нарачката.

Коментирај

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This