50

Апаратче против Натрапници

(1 оценка од муштерија)

Original price was: 990 ден.Current price is: 495 ден.

Апаратче кое ги брка натрапниците од вашиот дом и делува на: комарци, мравки, бубашваби, пеперутки, лебарки, пајаци, глувци…

На залиха

Опис

Колку време и нерви имате изгубено обидувајќи се да се справите со натрапниците во вашиот дом?

Сигурно имате потрошено цело мало богатство на разни препарати, инсктициди и хемикалии. Но не повеќе!

Ви го претставуваме апаратчето за натрапници!

Со оваа иновативно апаратче ќе ги избракте натрапниците еднаш – засекогаш, се што треба да направите е да го набавите и да го приклучите во штек и оставете го да си ја врши работата, апаратчето може да работи 24 часа дневно, 365 дена во годината.

А првите резултати ќе ги забележите после една недела откога ќе го приклучите. Апаратчето емитува ултра звук и електромагнетни бранови кои едноставно ќе ги натерат натрапниците да ги напуштат своите легла.

Првите 3-5 дена ќе забележате зголемена активност на натрапниците.
После првата недела ќе се намали нивното присуство.
После 3 недели целосно ќе исчезнат.

Апаратчето ќе ги избрка и делува на: комарци, мравки, бубашваби, пеперутки, лебарки, пајаци, глувци, или едноставно кажано на над 90% од најраспротранетите натрапници. Инаку апаратчето не ги убива натрапниците, туку ги брка и е потполно безбедно како за децата, така и за домашните миленици.

Карактеристики и погодности:

 • Исклучително лесно за употреба
 • Може да работи 24/7 – 365 дена во годината
 • Безбедно е за децата и домашните миленици
 • Троши малку електрична енергија
 • Ги брка натрапниците (не ги убива)
 • Првите резултати после една недела користење
 • Не содржи исектициди, хемикалии и отрови
 • 100% еколошки производ
 • Делува до 200 м2

1 коментар за Апаратче против Натрапници

 1. Магдалена

  Мора да го пофалам производот иако бев скептична пред да го купам.
  Имено ние на терасата не можевме да седиме од ситни болвички, и секое сабајле подот ни беше полн со истите.

  Го земавме апаратчето (со голем скептицизам), кога го вклучивме првиот ден мушичките уште беа присутни, и си рековме џабе фрлени пари. А за секој случај го оставивме да работи.

  И веќе од вториот ден се преполовија, а од третиот ден ги снема потполно.

  Значи апаратчето функционира.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This