Патосник (58×36см)

180 ден

Прекрасен дебел, мек текстилен патосник.

Шифра: 3858-сиво крем Категории: , , Ознаки: ,

Опис

Практичен патосник со прекрасен дезен.

Изработен е од дебел мек јажевиден текстил, може да го поставите каде и да сакате..

Димензии 58 х 36 см

 

Патосникот е достапен во три различни комбинации на бои: Црно, Сиво и Зелено.

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Патосник (58×36см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This