50

Додаток за Чешма – Про

495 ден

Профи додаток флексибилна цева за чешма со механизам за тек.

На залиха

Опис

Практичен додаток за чешма, поточно замена за вашата цева на чешмата, со флексибилно црево и механизам за два типа прскање, шприц и туш.

Овој додаток значително ќе ви ја олесни работата околку миењето на садовите, а ќе го користите со големо задоволство.

Производот е исклучително флексибилен, а од кога ќе го поставите во одредена позиција стои одлично.

А благодарение на вградениот механизам со два режими на прскање, користењето е вистинско задоволство.

Исклучително лесно се поставува, а благодарение на универзалната приспособливост, се фаќа скоро на сите видови чешми.

А квалитетната изработка од нерѓосувачки челик (инокс) во комбинација со високо квалитетна АБС пластика, гарантира долготрајност.

ДИМЕНЗИИ:

Димензии во пракса:

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This