20

Песок за Пепеларник

Original price was: 25 ден.Current price is: 20 ден.

Иновативна ароматизирана песок за пепеларници.

На залиха

Опис

Еве решение за вашите пепеларници.

Ви го претставуваме овој специјален песок, ароматизиран кој го истурате во пепеларникот. И значително ќе го намали мирисот од согорувањето на цигарите. А и многу полесно ќе ги гасите.

Воедно вашите пепеларници многу лесно ќе ги исчистите бидејќи нема повеќе да се лепи катран и остатоци од гореење.

Може да го користите и во домот и во автомобилот, на затворено и на отворено. Прекрасен производ, кој значително ќе ви го олесни секојдневието.

Исклучително лесно за користење, само истурате во пепеларникот и додавате малку вода.

Производот е достапен во повеќе бои/ароми, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка, во спротивно ќе ви пратиме боја по случаен избор.

Цената е за 1 ќесичка.

Забелешка:
Пушењето е лоша и штетна навика и е опасно по здравјето.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This