Пластична кутија со вакум капаче (1.7л)

300 ден

Пластична кутија.

Шифра: 8152 Категории: , , Ознаки: ,

Опис

Пластична кутија со вакум капак, погодна за чување тврди плодови, тестенини и зрнести производи.

Капацитет 1.7 литри

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×