Пластична кутија со вакум капаче сет 3

690 ден

Сет од три пластични кутии.

Шифра: 9189 Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Сет од 3 пластични кутии со вакум капаче, погодни за чување тврди плодови, тестенини и зрнести производи.

Димензии

29х10см

16х13см

9х10см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×