Подвижна Закачалка

1990 ден

Високо квалитетна златна подвижна закачалка со корпа на долниот дел.

Уште само 5 на залиха

Опис

Подвижна Закачалка – Совршено Решение за Организација на Облеката!

Со оваа прекрасна високо квалитетна подвижна закачалка, вашата облека ќе биде подредена и подготвена за секојдневна употреба, а истовремено ќе додаде и дополнителен допир на стил во вашиот простор. Во продолжение, ќе ги истакнеме некои од карактеристиките што ја прават нашата подвижна закачалка неизоставен дел од вашата дневна или спална соба.

Организирајте Го Вашиот Простор: Со широките и дебели шипки од 25мм, оваа подвижна закачалка обезбедува стабилност и капацитет за повеќе облека. Дизајнирана да издржи и долга и тешка облека, оваа закачалка е идеална за вашите костуми, џемпери, палта и уште многу.

Лесно Преместлива: Опремена со тркалца, оваа закачалка е лесна за преместување во секој дел од вашиот дом. Лесно ќе ја пренесете облеката од една соба во друга за дополнително организирање.

Метална Конструкција со Организаторска Кошничка: Изработена од висококвалитетен метал во златна боја, подвижната закачалка е не само функционална, туку и стилска додавка во вашиот простор. Додатокот на организаторската кошничка ви овозможува дополнително место за зачувување на предмети и аксесоари.

Златен Детал: Оплеменете го вашиот простор со луксузен златен детал на закачалката, што дополнително го подига изгледот и ја прави уникатна. Одберете го златниот стандард и допринесете кон стилската целокупност на вашиот простор.

Со оваа подвижна закачалка, ќе го трансформирате вашиот простор во организиран и стилски амбиент. Не чекајте и нарачајте веднаш!

Димензии:

Закачалката доаѓа немонтирана во картонско фабричко пакување.

Цената е за 1 закачалка.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This