Автомобил – Полиција (30х39х5,5)

175 ден

Полициски автомобил

Нема на залиха

Шифра: ЛО-6556 Категории: , , Ознаки: , , ,

Опис

Полициски автомобил со механизам
Димензии: 30х39х5,5 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Автомобил – Полиција (30х39х5,5)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This