Кутија – Табуретка (Princess)

750 ден

Кутија – табуретка за седење и складирање реквизити. Прекрасно стилизирана со замок и принцеза.

На залиха

Опис

Кутијата-табуретка е производ со прекрасен дизајн за принцези и уникатни можности за складирање и употреба. Исклучително функционална и практична.

Кутијата-табуретка е изработена од комбинација на еколошки квалитетни материјали, со одлична термоизолација страните се со изработени од целулоза покриена со високо квалитетнен ПП слој. Оваа комбинација гарантира издржливост и висок квалитет на производот.

Оваа кутија-табуретка е идеална за складирање на играчки и уредување на детската соба. Со својата просторна внатрешност, можете лесно да ја организирате и складирате голем број играчки и други детски предмети. Децата ќе уживаат во исклучителната функционалност на оваа кутија-табуретка, бидејќи можат да ги наоѓаат своите омилени играчки на едно место и истовремено да ги користат како место за седење или игра. Додека се играат, децата можат лесно да пристапат до своите играчки и после да ги зачуваат на безбедно и подредено место. Поради прекрасниот дизајн децата обожуваат да ја користат, а воедно се намалува загубата на играчки и им помага да ги развиваат навиките за ред, чистота и организација.

Оваа табуретка е и идеална за користење во спалната соба, гостинската соба, собата за преоблекување, тематските хотели, баровите, рестораните и други простории. Освен што служи како табуретка, оваа кутија-табуретка има способност да ги складира различни предмети како облеката, обувките, додатоците, домашните потрошувачки и други. Дополнително, таа може да биде користена и од возрасните и од децата, на пример, како место за менување на обувки или за играње.

Кутијата-табуретка е едноставна, еколошки пријателска, ретро и луксузна. Таа не само што е преклопува, што значи што штеди простор, туку и истовремено донесува шик во вашиот простор. Комбинацијата на нежните и пријатни бои со внимателно изработени детали го направува овој производ да изгледа стилски и издржлив.

Кога не е склопена завзема исклучително малку простор што ја прави идеална за транспорт и чување кога не ја користите.

Димензии:60x31x35CM

Цената е за 1 табуретка.

Pin It on Pinterest

Share This