Полнеж за Ладилник – 2×400

140 ден

Полнеж за одржување на ладната температура во преносни ладилници.

Нема на залиха

Опис

Сет од 2 високо квалитетни полнежи за ладилник 2 х 400. Исклучително лесно за користење. Вечерта пред спиење ги оставате во вашиот замрзнувач, а утрото ги ставате во вашиот преносен ладилник за да ја одржуваат температурата.

Идеално за пикник, плажа, патување, излети, екскурзии, итн…

 

Произведено во Италија, внатрешниот гел е со специјална нетоксична формула.

Спецификации:
Капацитет2 х 400
Димензии: 9,3×3,5×17,5 см

 

 

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This