Помошни Маси – Сет 3

3880 ден

Сет од три прекрасни декоративни и практични декорирани со прекрасни дезени.

Опис

Прекрасен сет од 3 функционални и декоративни помошни масички.

Масичките се декорирани со прекрасни дезени.

Со овој незаменлив и уникатен сет едноставно ќе ви заличи домот, а воедно се исклучително лесни и практични, ќе ги користите повторно и повторно.

Димензии на големата масичка:
Висина 48 см
Должина 60 см
Ширина 37 см

Димензии на средната масичка:
Висина 40 см
Должина 45 см
Ширина 37 см

Димензии на малата масичка:
Висина 3 см
Должина 37 см
Ширина 32 см

 

Важна Забелешка: Масичките НЕ се за седење!

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×