Порцелански Садови за Сервирање (сет3)

320 ден

Сет од 3 мултипрактични садови за сервирање со рељефна декорација во форма на лисја.

Опис

Сет од три мултипрактични порцелански садови за сервирање декорирани со прекрасен рељеф на краевите, стилизирани како лисја.

Сетот доаѓа во прекрасно проѕирно трговско пакување од флекси пластика.

Димензии на секој сад поединечно:
Ширина и Должина 12 x 13 см
Висина 4 см

Димензии на пакувањето:
Ширина и Должина 13 x 38 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This