Прибор за Скара (Сет 3) ПРЕМИУМ

795 ден

Сет од 3 високо квалитетни алатки за печење првокласна скара.

Опис

Прекрасен, високо квалитетен, мултинаменски сет од 3 алатки/реквизити со дрвени рачки за печење скара.

Сетот се состои од:
-Штипка за скара (40 см)
-Вилушка за скара (44 см)
-Лопатка за скара (45 см)

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×