40 %
Заштеда 200 ден

Привремена Боја за Коса

500 ден 300 ден

Сет од 4 парчиња привремена боја за коса.

На залиха

Опис

Сите сакаме да експериментираме со косата понекогаш.

Со овој прекрасен сет кој се состои од 4 парчиња со различни живописни бои, може инстантно да се постигне нов изглед, без да се плашите од последици, бидејќи бојата многу лесно се чисти, потребно е само да ја измиете косата.

Одлино е за забави, тинејџери и специјални прилики.

Исклучително лесно се нанесува потребно е само да го притиснете праменот што сакате да го обоите за инстантни резултати.

Сетот се состои од 4 парчиња со различни бои.

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување, идеално за подарок.

 

Забелешка: Може да го користат и деца но над 8 годишна возраст.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This