25 %
Заштеда 1000 ден

Релаксатор – Rabbit Rocking Chair

3995 ден 2995 ден

Квалитетен релаксатор со вибрации, музика и играчка стилизиран како зајче.

Уште само 3 на залиха

Опис

Квалитетен релаксатор – Rabbit Rocking Chair со исклучително удобна постава, вибрации, приспивна музика и висечка плишана играчка и огледалце за самоспознавање.

Релаксаторот исклучително лесно се склопува и расклопува, има опција само да вибрира, само да свири и комбинирано да вибрира и свири истовремено.

Додатокот со висечка играчка е одличен за занимавање на детето и развој на моториката како и координацијата на рацете со очите.

Навлаката е од специјален хипоалергенски материјал, со акцент на крзнените детали кои го прават исклучително удобен.

Карактеристики и Погодности:

  • Безбедно и комфорно
  • Смирувачки нежни вибрации
  • Исклучително комфорна навлака со крзнени делови
  • Плишена играчка и музика
  • Овозможува развој на моториката и координацијата на рацете со очите
  • Носивост 11.3 Кг.
  • Сертифицирано

 

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување што го прави идеално и за подарок.

Димензии:

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This