50

Ремен со Џебови

250 ден

Ултра практичен ремен со џебови за аксесоари, достапен во повеќе бои.

Нема на залиха

Опис

Високо квалитетен и исклучително практичен ремен со два џеба во кои можете да ги сместите вашите есенцијални аксесоари.

Идеално за прошетки, спортување, патување, работа…

Појасот е унисекс може да го користат и мажи и жени, има додаток за прилагодување на должиината, додаток за шише, помало џебче.

Џебовите кои се затвараат си патент се водоотпорни и еластични, така да ќе бидете пријатно изненадени колку многу од вашите аксесоари ќе ги собере.

 

Може да го носите и под и над облеката, а покрај на половините може да го носите и преку рамениците. Секојдневните активности ќе ги извршувате со леснотија а вашите аксесоари секогаш ќе ви бидат при рака, а посебно е погоден и за фитнес активности.

Производот е достапен во повеќе бои. Доколку имате преференца за боја, пишете во забелешка каква боја да ви пратиме (во зависност од достапноста), во спротивно ќе ви биде пратена по случаен избор.

Производот доаѓа во ОПП пакување. Цената е за 1 ремен.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This