30 %
Заштеда 150 ден

Нунчаки

350 ден

Дрвени нунчкаку за вежбање и практикување карате, кобудо и други контакт спортови.

На залиха

Опис

Дрвени нунчаки погодни за практукување и вежбање контакт спортови како што се карате, обудо, итн…

Нунчаките се изработени од дрво а поврзани се со метален синџир.

Вежбањето со нунчаку овозможува развој на брзи движења со рацете, ја подобрува концентрацијата и постурата на телото.

Вадењето на негативната енергија е и те како потребно за нашето динамично секојдневие. Со подолготрајно и упорно вежбање со нунчаките може да станете вистински мајстор нунчакука.

Во здраво тело здрав дух!

Димензии:

Производот доаѓа во целофанско ОПП пакување.

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This