30 %
Заштеда 170 ден

Ремен за Чување Дете

565 ден 395 ден

Иновативен ремен против губење на деца.

Опис

Доколку се шетате со детето во гужви ова е производ кој мора да го имате.

Овој иновативен ремен спречува губење на детето, идеално за прошетки и места со гужви (Трговски Центри, Паркови, Продавници, Аеродроми, Станици, итн..) Малите љубопитковци многу лесно може да се занесат по нешто, со ременот секогаш ќе бидат до вас.

Ременот може да го прикачите на рацете или на детската количка, навалките се меки и пријатни за кожата, а ременот изработен е од гумирана спирална челична сајла што гарантира сигурност и трајност.

Ременот е со вкупна должина од 150 см. Се препорачува за деца од 2 години па натаму.

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување во боја, идеално за подарок.

 

Ремените се достапни во неколку бои. Доколку имате преференца за боја, при телефонската потврда на нарачката ќе се договориме каква да ви пратиме (во зависност од достапноста), во спротивно ќе ви биде пратено по случаен избор.

Цената е за една ремен.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×