20
20
20
20
20
20
20

Саксија

120 ден320 ден

Високо квалитетни саксии со тацна со проверен класичен дизајн, достапни во 3 големини и 2 бои.

Опис

Високо квалитетни саксии со тацна, достапни во 3 големини и две бои.

Со прекрасниот проверен класичен дизајн, саксиите ќе се вклопат во било кој ентериер или локација. Може да ги користите и внатре и надвор, дома и на работа, користењето е ограничено само со вашата имагинација.

Изработени од високо квалитетна дебела пластика саксиите ќе ги користите со задоволство повторно и повторно во годините што доаѓаат.

Димензии:

Класичните саксии со тацна се достапни во 3 модели со различни големини и две бои (бела и крем) погоре во опциите на кошничка може да си изберете величина и боја.
HT-10 = 120 ден
HT-12 = 200 ден
HT-14 = 320 ден

Цената е за 1 саксија со тацна.

Додатни информации

Модел

HT-10, HT-12, HT-14

Боја

Бела, Крем

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This