20
20
20
20

Саксија

120 ден280 ден

Високо квалитетни саксии со тацна со проверен класичен четвртаст дизајн, достапни во 3 големини.

Опис

Високо квалитетни саксии со тацна, достапни во 3 големини.

Со прекрасниот проверен класичен четвртаст дизајн, саксиите ќе се вклопат во било кој ентериер или локација. Може да ги користите и внатре и надвор, дома и на работа, користењето е ограничено само со вашата имагинација.

Изработени од високо квалитетна дебела пластика саксиите ќе ги користите со задоволство повторно и повторно во годините што доаѓаат.

Саксиите се достапни само во валкано бела (светло сива) боја

Димензии:

Класичните саксии со тацна се достапни во 3 модели со различни големини и две бои (бела и крем) погоре во опциите на кошничка може да си изберете величина и боја.
Модел 160 = 120 ден
Модел 230 = 200 ден
Модел 260 = 280ден

Цената е за 1 саксија со тацна.

Додатни информации

Модел

M160, M230, M260

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This