20
20
20
20

Саксија

60 ден120 ден

Пракрасно стилизирани брановидни бели саксии со тацна достапни во 3 големини.

Опис

Високо квалитетни брановидно стилизирани саксии со тацна, достапни во 3 големини.

Со прекрасната бисерна бела боја стилизирани со бранови, саксиите ќе се вклопат во било кој ентериер или локација. Може да ги користите и внатре и надвор, дома и на работа, користењето е ограничено само со вашата имагинација.

Изработени од високо квалитетна дебела пластика саксиите ќе ги користите со задоволство повторно и повторно во годините што доаѓаат.

Димензии:

Брановидните саксии со тацна се достапни во 3 модели со различни големини, погоре во опциите на кошничка може да си изберете величина.
M 60 ден
L 80 ден
XL 100 ден

Цената е за 1 саксија со тацна.

Додатни информации

Големина

M, L, XL

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This