Сет за играње – Фризерка

295 ден

Сет за имагинативна игра фризерка.

Опис

Сет за сите мали фризерки со кој ќе може да си прават фризури на самите себе или може да вежбат на куклуите.

Сетот се состои од основните фризерски реквизити.

Идеално за имагинативна игра и запознавање на децата со основите на фризерајот.

 

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Сет за играње – Фризерка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This