20 %
Заштеда 290 ден

Сет за играње – Продавница

1450 ден 1160 ден

Прекрасен сет за играње – домашна продавница.

На залиха

Опис

Ова е прекрасен сет за играње продавница кој вашето дете ќе го користи повторно и повторно.

Супер Маркетот доаѓа комплет со сталажа, каса, вага, кошничка за пазарување со тркала и еден куп продукти за продавање.

 

Идеално за имагинативна игра и многу повеќе од тоа. Детето уште мало ќе ги научи основите на трговијата и претприемаштвото, мерењето, работната навика, социјализацијата, итн….

Изработена е од високо квалитетна нетоксична АБС пластика, а се препорачува за деца од 3 годишна возраст па нагоре.

Производот е достапен во две варијанти (црвена и розева) при телефонската потврда на нарачката ќе се договориме какво да ви пратиме, а доаѓа во прекрасно трговско пакување со во боја со илустрации, идеално за мега импресивен подарок.

 

Монтажа:


Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This