Сет за подарок – Паричник, Пенкало и Приврзок

590 ден

Прекрасен сет за подарок во прикладно украсно пакување.

Нема на залиха

Опис

Прекрасен сет кој се состои од Паричник од Еко кожа, Пенкало и Приврзок.

Компактно спакувани во прекрасна украсна кутија што го прави идеален подарок за секакви прилики.

Сетот е достапен во 4 прекрасни дезени: париз, фламинго, крем со цветови и бело со цветови.

Димензии на паричникот 19 x 9 см
Должина на пенкалото 15 см
Должина на приврзокот 10 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This