Шатор за Играње – Beauty House

1250 ден

Детски шатор за мали принцези, декориран со ѕвезди и срца, практичен и преносен.

Опис

Прекрасен, функционален и преносен детски шатор за деца прекрасно декориран со ѕвезди и срца.

Идеален за имагинативна и креативна игра.
Цврста конструкција и држачи за брзо и лесно склопување.
Лесен и преносен, доаѓа со ташна на патент.  Многу лесно се чисти, со обична крпа или благ раствор на сапуница.
Идеален за дома, дворот, градината, паркот, забави, градинка, итн…
Мрежа на прозорците која овозможува циркулација на воздухот, а ги запира инсектите.
Исклучително лесно за склопување и расклопување без користење алатки. А воедно расклопен го собира во ташната со патент за лесно чување, кога не се користи.

Изработен е од  специјална ткаенина (100% полиестер) и држачи од пластифицирана челична сајла.

Димензии:
Дијаметар 105 см
Висина 135 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×