20 %
Заштеда 240 ден

Шатор за Играње – Cubby (Pink)

1190 ден 950 ден

Детски шатор за играње со прекрасна розева боја, идеален за имагинативна игра.

На залиха

Опис

Прекрасен, функционален и преносен детски шатор за играње.

Идеален за имагинативна и креативна игра.
Цврста конструкција и држачи за брзо и лесно склопување.
Лесен и преносен, доаѓа со ташна на патент.  Многу лесно се чисти, со обична крпа или благ раствор на сапуница.
Идеален за дома, дворот, градината, паркот, забави, градинка, итн…

Мрежа на прозорците која овозможува циркулација на воздухот, а ги запира инсектите.
Исклучително лесно за склопување и расклопување без користење алатки. А воедно расклопен го собира во ташната со патент за лесно чување, кога не се користи.

Изработен е од  специјална ткаенина (100% полиестер) и пластифицирани држачи со челична сајла.

Димензии:
Дијаметар 105 см
Висина 135 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This