Шестоаголна плетена корпа

59 ден89 ден

Исчисти
Шифра: 274-Шестоаголна Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Шестоаголна плетена корпа достапна во две димензии

Димензии

Мала – 18см

Голема – 22см

Додатни информации

Големина

Мала, Голема

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×