Штендер за Алишта со Тркала – Телескопски

880 ден

Квалитетен штендер за алишта со тркала со опција за телескопско подесување на висината.

Опис

Kвалитетен комбиниран штендер со тркала на и опција за телескопско подесување на висината, со кој облеката ќе ви биде секогаш на дофат, а може и да ја возите низ домот.

Револоционерен нов практичен дизајн, се спушта и подига по желба, а има и додатни телескопски шипки на горниот дел, со што се овозможува максимално искористување на просторот.

Покрај како штендер може да се користи и како сушара за сушење алишта, изработен е од високо квалитетни материјали и лесно се склопува и расклопува.

 

Димензии:

 

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување во боја, што го прави идеален и за подарок.

Покрај овој модел, имаме и други модели со различни димензии, сите штендери на залиха со цени може да ги видите на следниот линк:
ШТЕНДЕРИ

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This