15 %
Заштеда 60 ден

Штитник од Прскање со Дезен

340 ден

Заштитна преграда со прекрасен дезен која штити од прскање на маслото додека се готви.

На залиха

Опис

Колку често ја чистите и бришете кујната после само едно приготвување на пржена храна?

Со овој револуционерен и практичен реквизит ќе го решите проблемот еднаш за секогаш.

Алуминиумска преграда со прекрасен дезен која се дипли на 3 дела и е исклучително лесна за поставување.

Се што треба е да го поставите штитникот околу тавата и готово.

А може и да ја поставите исправена на ѕидот/плочките…

А може и да искомбинирате два штитника заедно и да го заштитите целиот шпорет.

Кога ќе завршите со готвењето преградата може да ја избришете или измиете со вода.

Штитникот е огноотпорен, нетоксичен и еколошки прифатлив.

Ваквите слики во вашата кујна ќе станат минато, засекогаш.

Штитникот е достапен во 2 прекрасни дезени. Доколку имате преференца за дезен, при телефонската потврда на нарачката ќе се договориме каква да ви пратиме (во зависност од достапноста), во спротивно ќе ви биде пратена по случаен избор.

 

Димензии:

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This