15

Штитник од Прскање со Дезен

255 ден

Заштитна преграда која штити од прскање на маслото додека се готви. Достапно во 2 прекрасни дезени.

На залиха

Опис

Колку често ја чистите и бришете кујната после само едно приготвување на пржена храна?

Со овој револуционерен и практичен реквизит ќе го решите проблемот еднаш за секогаш.

Алуминиумска преграда со прекрасен дезен која се дипли на 3 дела и е исклучително лесна за поставување. Се што треба е да го поставите штитникот околу тавата и готово.

А може и да искомбинирате два штитника заедно и да го заштитите целиот шпорет.

А може и да ја поставите исправена на ѕидот/плочките…

Кога ќе завршите со готвењето преградата може да ја избришете или измиете со вода.

Штитникот е огноотпорен, нетоксичен и еколошки прифатлив.

Ваквите слики во вашата кујна ќе станат минато, засекогаш.

Штитникот е достапен во 2 прекрасни дезени. Доколку имате преференца за дезен, пишете во забелешка каков да ви пратиме (во зависност од достапноста), во спротивно ќе ви биде пратен дезен по случаен избор.

Димензии:

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This