25 %
Заштеда 850 ден

Собно Огледало – Fancy & Gold

2550 ден

Високо квалитетно премиум подно огледало со постолје со луксузен рељефен дезен.

Уште само 4 на залиха

Опис

Високо квалитетно, Премиум големо собно огледало, исто како од филмовите.

Огледалото е со прекрасен луксузен рељефен дезен кој едноставно плени со својата убавина и грациозност. Ќе се вклопи во било кој амбиент и дополнително ќе го оплемени просторот, ќе го користите секојдневно со големо задоволство.

Изработено од високо квалитетни материјали, дрво, метал и АБС, огледалото ќе го користите без проблем во годините што доаѓаат.

Покрај на под може да го поставите и дирекно на ѕидот бидејќи постољето многу лесно се отстранува.

Дополнително на нозете на постолјето може да се постават вртливи ногарки во случај да не ви е рамен подот.

Димензии:
Висина 145 см
Ширина 37 см

Производот доаѓа во картонско пакување со 4 слојна заштита, може да издржи и суров транспорт без да се оштети.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This