35 %
Заштеда 630 ден

Сталажа со Закачалка – Сива

1800 ден 1170 ден

Високо квалитетна сива сталажа со полици и надворешна ротирачка закачалка.

На залиха

Опис

Високо квалитетна сталажа со 4 полици и внатрешна и странична закачалка.

Сталажата е исклучително стабилена и практична, тоа се должи на дизајнот со дебелите шипки со дијаметар од 16 милиметри и спојките изработени од квалитетна ПП пластика.

Сталажата има внатрешна закачалка за облека и надворешна закачалка која ротира 360 степени. А полиците издржуваат товар до дури 20 кг.

Покрај основната намена може да се користи дури и како сушара за сушење алишта.

Сталажата доаѓа во фабричко пакување за лесен транспорт и заштита, а исклучително лесно се склопува и расклопува.

Димензии:

 

Овој модел е достапен во неколку прекрасни бои, а имаме и други модели со различни димензии, сите на залиха со цени може да ги видите на следниот линк:
Сталажи и Гардеробери

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This