20 %
Заштеда 200 ден

Сталажа за Обувки – Elegance eX

995 ден 795 ден

Ултра практична елегантна сталажа за чевли и реквизити на 10 нивоа.

На залиха

Опис

Исклучително практична елегантна сталажа со 10 нивоа, со која конечко ќе си ги подредите чевлите, а истовремено секогаш ќе ви се при дофат.

Сликите како оваа ќе станат минато…

Со оваа сталажа се ќе ви биде подредено и спремно за носење во било кое време.

Покрај за обувки може да ја користите и за вашите реквизити и аксесоари, во било кој дел од вашиот дом, или едноставно ќе ви се најде буквално за се.

Сталажата е стабилна, цврста и издржлива благодарение на шипките кои се изработени од високо квалитетен галванизиран челик,

Страничните спојки се изработени од квалитетна ПП пластика. Која е флексибилна, цврста и многу тешко се крши.

Иновативниот практичен дизајн овозможува да комбинирате неколку сталажи и да ги поставите според вашите потреби, така да може да земете 2 или повеќе сталажи и да ги составувате во висина по потреба и желба.

Сталажата плени со својата убавина и елегантност, одлично ќе се вклопи во било кое катче од вашиот дом.

Сталажата лесно се склопува и расклопува, компактна и преносна е.

ДИМЕНЗИИ:
Висина 140 см
Длабочина 26 см
Ширина 65 см

 

Забелешка: Откога ќе ја поставите, доколку самате да ја преместите на друго место или во друга просторија, прво отстранете ги челвите а потоа наместете ја каде сакате, сталажата е дизајнирана да стои во место.Не се препорачува да ја преместувате кога е полна со обувки.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This