20

Сталажа за Обувки – Shoe Cabinet Grey

790 ден

Ултра практична сива сталажа за обувки на 5 нивоа со прекривка и страничен џеб.

Нема на залиха

Опис

Исклучително практична сталажа со покривка за  обувки на 5 нивоа, со која конечко ќе си ги подредите чевлите, а истовремено секогаш ќе ви се при дофат.

Главна карактеристика на оваа сталажа е што има и заштитна прекривка со патент од двете страни, со што додатно ќе ги заштитите обувките кога не ги користите. А како бунус има и страничен џеб за ситни аксесоари.

Може да ја користите буквално за се: за складирање обувки, за полесни реквизити и кутии итн…

Сталажата лесно се склопува и расклопува, компактна и преносна е, без проблем ќе се вклопи во било кој ентериер.

Шипките се изработени од метал, спојките од пластика, прекривката е ткаенина.

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување во боја што го прави идеално и за подарок.

 

 

Димензии:
Ширина 60 см
Дебелина 30 см
Висина 90 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This