20 %
Заштеда 90 ден

Сталажа за Ѕид со Закачалки

360 ден

Ултра практична сталажа за поставување на ѕид со закачалки за аксесоари и крпа.

На залиха

Опис

Исклучително практична сталажа со закачалки за аксесоари и закачалка за крпи, која може да ја поставите на ѕидот во купатилото или кујната, во туш кабината, на мебелот, на прозорците…

Вашите предмети и аксесоари секогаш ќе ви бидат на дофат, ќе си го организирате просторот и ќе ви заличи просторот.

А посебно е погодна за кујната, каде ќе може да ги поставите зачините, да ги закачите кујнските алатки и крпа.

Одлична е и за купатилото, каде ќе може да си ги поставите шампоните бричот и геловите, да ги закачите реквизитите за туширање како и крпата.

Се разбира може да ја користите и на други места, само треба да ја пуштите вашата имагинација во функција.

 

И најважната работа сталажата исклучително лесно се монтира, доаѓа со силиконски самолеплив панел, кој само го залепувате на ѕидот и нема потреба од бушење и дупчење.

Лепилото е исклучително силно и ќе држи без проблем товар до 5 кг, а и водоотпорно е. Но се препорачува пред да го залепите убаво да ја избришете површината и да биде сува.

ДИМЕНЗИИ:

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This