Столна Ламба – Тело Изработено од Дрво

1200 ден

Прекрасна столна ламба во кафеава боја. Телото е изработено од лесно дрво, а абожурот е изработен од машински плетен конец со подлога.

Опис

Прекрасна столна ламба во кафеава боја.

Телото е изработено од лесно дрво, а абожурот е изработен од машински плетен конец, со подлога изработена од високо квалитетна, еластична пластика.

Модерен дизајн кој прилега на секое внатрешно уредување.

 

Димензии:

Висина: 48cm

Дијаметар на постоље: 11cm

Дијаметар на абожур: 25cm / 12 cm

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This