Гејмерска тастатура (УСБ)

919 ден

Шифра: ТК-К3 Категории: , Ознака:

Опис

Гејмерска тастатура со мултимедијални копчиња.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×