Торба за Пазар со Тркала

290 ден

Иновативна прилагодлива торба со тркала за пазар со прекрасна зелена боја.

Нема на залиха

Опис

Модерна, ултра практична иновативна прилагодлива торба со тркала и прекрасна зелена боја која ќе ја користите повторно и повторно.

Благодарение на иновативниот дизајн со патенти торбата има прилагодлива големина и големината може да ја прилагодите во зависност од потребите.

Тркалата кои се поставени на долниот дел може да се сокријат и истите нема да се забележливи доколку ја носите торбата во рака или на раменици.

А доколку одите да пазарувате тешки намирници, тркалата може многу лесно да ги ставите во функција со едноставна операција.

Димензии:

 

Додатни информации

Дезен

Црвено со Букви, Розево со Точки, Сиво со Цветови, Розево со Линии

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×