40 %
Заштеда 4000 ден

Трамбулина со Мрежа (140см)

5990 ден

Детска трамболина со заштитна мрежа

Уште само 10 на залиха

Опис

Квалитетна детска трамбулина со заштитна мрежа, идеален реквизит за детето да ја потроши неисцрпната енергија преку забава.

Карактеристики и погодности:

 • Дизајнирано за деца под 8 годишна возраст (препорачано за деца од 3-6 години)
 • Вратичката се закопчува со патент
 • Максимална носивост 50 Кг
 • Рамовите се изработени од нерѓосувачки челик
 • Се склопува со патентирани Т склопки
 • Квалитетна полипропиленска подлога за скокање
 • Три сертификати за безбедност (TUV, GS и CE-EN71)
 • Стабилност овозможена со шест нозе
 • Држачите на мрежата се обложени со мек материјал
 • Едноставна инсталација

Димензии:

 • Дијаметар 140 см
 • Висина  180 см
 • Носивост 50 Кг

Важна напомена:
Да не се остава детето само да ја користи трамбулината без супервизија на родител/старател!

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This