Свеќник од стакло со 1 свеќа (8х8см)

269 ден

Свеќник од стакло со 1 свеќа

Шифра: МЦ-1-2 Категории: , , Ознаки: , , ,

Опис

Свеќник од рефлективно стакло.

 

Димензии 8 х 8 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×