new-50x120-5
50x120-5new-50x120-5-white

Уметничка слика (120×50см)

2250 ден

Уметничка слика со вградена композиција од 3 платнени мотиви и луксузна рамка.

Шифра: 50*120-5 Категории: , , Ознаки: , , ,

Опис на Производот

Уметничка слика од дрво со вградена композиција од 3 платнени мотиви.
Изработени се со специјална техника комбинација дрво со платно и луксузна рамка.

Димензии на сликата 120 х 50 см.
Димензии на секој од платнените мотиви 28 х 28 см.

Додатни информации

Тежина 3.25 kg

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Уметничка слика (120×50см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This