06-new
06-new-206-new-306-new-4

Уметничка слика (127×32см)

2310 ден

Уметничка слика со вградена композиција од 6 стаклени мотиви и луксузна рамка.

Опис на Производот

Уметничка слика од дрво со вградена композиција од 6 стаклени мотиви.
Изработени се со специјална техника комбинација дрво со стакло и луксузна рамка.

Димензии на сликата 127 х 32 см.
Димензии на секој од стаклените мотиви 15 х 15 см.

Додатни информации

Тежина 3.25 kg

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Уметничка слика (127×32см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This