Вазна-керамика (17,5×16,5 см)

375 ден

Вазна-керамика

Нема на залиха

Шифра: 210-180М Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Модерна бела керамичка вазна

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Вазна-керамика (17,5×16,5 см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This