Вазна – керамика (42см)

279 ден

Вазна – керамика

Шифра: 3127-8 Категории: , , Ознаки: , , ,

Опис

Вазна од керамика со сјајна глазура.

 

Димензии:

Висина 42 см

 

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Вазна – керамика (42см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This