Вазна-Luxury (18см) – Порцелан

580 ден

Шифра: 9180-Њ Категории: , ,

Опис

Вазна со ултра модерна линија изработена од фин бел порцелан декорирана со златна боја.

Димензии:
Висина: 18 см
Ширина: 14 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This