Вентилатор – УСБ (Повеќе бои) 19x11x9см

310 ден

Велтилатор со УСБ приклучок.

Опис

Велтилатор со УСБ приклучок со можност за местење на повеќе позиции.

Достапен во розева, плава, жолта и зелена боја.

Димензии на пакувањето: 19х11х9 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×