30 %
Заштеда 295 ден

Волшебник за Бришачи

990 ден 695 ден

Алатка волжебник за обновување на животниот век на вашите бришачи.

Опис

Се нервирате бидејќи бришачите повеќе не ви бришат?

Во зависност од моделот на автомобил, новите бишачи можат сериозно да му наштетат на вашиот буџет, но доколку го имате овој генијален производ за само неколку секунди старите бришачи ќе ги направите како нови…

Тајната на овој волшебник е во генијалниот приспособлив дизајн со вградени две специјални подлоги обложени со дијамантска прашина, имено го поставувате на старите бришачи, благо го повлекувате и автоматски ја полирате старата гума од старите бришачи кои инстантно ќе се претворат како нови.

Звучи навистина едноставно и генијално нели…

Кога возите по лоши временски услови мора да бидете сигурни дека вашиот автомобил е подготвен за задачата. И најважниот дел од безбедното возење по неповолни временски услови е да можете да гледате јасно каде возите. За да бидете сигурни, без разлика на времето дека имате совршен поглед преку стаклото на вашиот автомобил. Нема удирање и мачкање што е најчест проблем со старите бришачи.

Оваа алатка чини само колку еден поефтин сет нови бришачи и ќе ја користите повторно и повторно, а замислите само колку ќе заштедите со тоа што нема да купувате нови бришачи..

Сетот се состои од:
1 Волшебник за Бришачи
5 микрофибер крпи за бришење на бришачите

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×