30 %
Заштеда 335 ден

Воз на батерии со Диносауруси

1120 ден 785 ден

Иновативен воз на батерија со фигури на диносауруси.

Опис

Прекрасен воз на батерии со иновативна пруга со амбиент на забавен парк со диносауруси , која прво детето треба да ја склопи а потоа да си игра.

Карактеристично за овој сет се четирите фигури на диносауруси кои детето може да ги поставува на пругата а и да си игра посебно.

Сетот доаѓа во прекрасно живописно и импресивно пакување што го прави и идеален за подарок.

Димензии на пакувањето: 40 x 26 x 7 см

Забелешка: Можно е да има благи варијации во комбинациите на боите за разлика од приложените фотографии.

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×